­

   lekarz stomatolog
Bogumiła Marosek

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi.  Specjalista stomatologii ogólnej ,uczestnik wielu kursów i konferencji naukowych.

Do pracy podchodzi z entuzjazmem i radością, szczególnie w pracy z dziećmi i stomatologii  estetycznej . W życiu prywatnym kocha książki i podróże.

 

   lekarz stomatolog
 Maciej Marosek

Absolwent Wydziału Stomatologii Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista stomatologii ogólnej, uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych.

W codziennej praktyce głównie zajmuje się protetyką i stomatologia estetyczną , uważa że porozumienie między pacjentem a lekarzem jest sukcesem każdego leczenia. W życiu codziennym pasjonat gotowania i dobrego wina.

 

   higienistka dyplomowana
Iwona Szczutowska

Absolwentka Wydziału Higieny Stomatologicznej Studium Medycznego w Toruniu. Od 28 lat związana z pracą higienistki  w gabinecie stomatologicznym, uważa że pełne porozumienie z lekarzem jest sukcesem współczesnego leczenia stomatologicznego.

W życiu prywatnym uwielbia kino, teatr i spacery z psem.

 

   higienistka dyplomowana
Lidia Zaborowska

Absolwentka Wydziału Higieny Stomatologicznej Studium Medycznego w Toruniu. Z pracą higienistki związana jestem od ponad 30 lat, wykonując ją z pasją i zaangażowaniem.

W życiu prywatnym lubię aktywny wypoczynek, a w domowym zaciszu pasjonującą lekturę i dobre kino.

 

REJESTRACJA: Zadzwoń 56 6426423

 

­